Als gevestigd wetenschapper kent u inmiddels het klappen van de zweep; u weet hoe het wetenschappelijke wereldje in elkaar steekt. Hoewel u succesvol bent zijn er ook zaken die u bezig houden of waar u uw hoofd over breekt. Als voorbeeld noemen we:
Dit zijn zomaar wat voorbeelden waar u zich misschien in herkent. Mogelijk heeft u dan behoefte om eens met een buitenstaander van gedachten te wisselen. Om u verder te helpen en uw gedachten aan te scherpen.
Een professionele coach die de wetenschappelijke wereld kent en begrijpt, biedt u de mogelijkheid om met u te sparren over de dingen die u bezig houden. Rekening houdend met uw wensen en agenda worden afspraken met u gemaakt.
Informatie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Roel Breuls (trainer/adviseur en coach) T. 020 444 4572 of met het secretariaat: T. 020 444 5084
Indien er een maatwerkovereenkomst tot stand komt tussen VUmc Academie en opdrachtgever (op basis van een door VUmc Academie uitgebrachte offerte), dan zijn deze algemene voorwaarden van toepassing op de overeenkomst en uitvoering van de opdracht.
Klik hier voor de algemene voorwaarden.
null
null
null
Deze training wordt verzorgd door VUmc Amstel Academie