lees verder....
Na maanden van voorbereiding gaat per 1 juni de invoering van het burgerservicenummer (BSN) van start.
Het enorme succes van de terugkomdag voor IC-patiënten in 2007 was voor IC volwassenen aanleiding om te starten met de nazorgpoli.
De sectie endocrinologie is op zoek naar deelnemers voor een onderzoek naar het effect van eiwit/vezelrijke drank op de glucoserespons na een maaltijd bij diabetes type 2 patiënten. Wilt u als huisarts meewerken aan deze studie? Neem dan contact op.
lees verder over dit onderzoek dat wordt uitgevoerd in samenwerking met onze afdeling...
De carrière van de huisarts
Ruim zeshonderd dossiers wachten op de beoordeling door Ine Vos, assistent manager onderwijs- en studentenzaken.
"Als een patiënt in het ziekenhuis overlijdt, zoekt de familie vaak snel contact met de huisarts", vertelt Katja Kooymans.
Ouderen boven de 75 jaar hebben 50% minder kans op een depressie of angststoornis wanneer ze bij lichte klachten deelnemen aan een preventieprogramma.
Heb je al een opleidingsplek, maar duurt het nog even voor je opleiding begint? Of ben je nog aan het solliciteren? Of ben je nog aan het nadenken over je toekomst? Kom dan in de tussentijd bij ons werken.