Rotary Spinoza voor VONK
30 oktober 2009
Dinsdag 26 oktober organiseerde Rotary Amsterdam Spinoza voor de 2e maal een fundraising evenement dat geheel in het teken stond van VONK (VUmc Onderzoek naar Kinderkanker).
In de intieme entourage van theatercafé Toomler in Amsterdam en onder de bezielende leiding van Master Comedian Cindy Pieterse gaven stand up comedians Emilio Guzman en Stefan Pop acte de présence. Alle artiesten verleenden graag en belangeloos hun medewerking aan de avond.
Het kinderkoor van ISA (International School of Amsterdam) opende samen met zangeres Maribelle de avond. Een live interview van kinderoncoloog Gert-Jan Kaspers van VUmc met de ouders van Sophie die recentelijk aan leukemie was overleden, raakte de aanwezigen diep.
Hoogtepunt van de avond vormde een akoestisch optreden van ANOUK. Zij opende met een prachtig en zeer toepasselijk nummer One Word (You're a star in heaven now) waarna zij enkele nummers van haar nieuwe album "For Bitter Or Worse" ten gehore bracht.
Voorzitter Robey Sjarbaini van Rotary Spinoza en professor doctor Gert-Jan Kaspers van VUmc toonden zich zeer tevreden met een netto opbrengst van € 100.000,--
bron: Origineel