Betrokken en zorgvuldig - Kennis maakt ons beter

Informatie voor verwijzers

Pulmonale hypertensie
Verwijzers die een patiënt(e) met pulmonale hypertensie of verdenking hierop willen presenteren in het VUmc kunnen direct contact opnemen met longartsen Dr. Anco Boonstra (a.boonstra@vumc.nl), Prof. Dr. Anton Vonk Noordegraaf (a.vonk@vumc.nl), Dr. Harm Jan Bogaard (hj.bogaard@vumc.nl) of Dr. Esther Nossent (e.nossent@vumc.nl). U kunt ook telefonisch contact opnemen via het secretariaat longziekten op 020-4444782. De PH verpleegkundigen zijn bereikbaar van woensdag tot en met vrijdag van 9:00-10:00 en 13:30-15:00 uur op telefoonnummer 020-4440529.

Longkanker
Verwijzers die een longoncologische patiënt(e) willen verwijzen naar het VUmc kunnen direct contact opnemen met longartsen Dr. Idris Bahce (i.bahce@vumc.nl), Drs. Sayed Hashemi (s.hashemi@vumc.nl) of Dr. Annemarie Becker (a.becker@vumc.nl). U kunt ook telefonisch contact opnemen via het secretariaat longziekten op 020-4444782.

Een actueel overzicht van de klinische studies kunt u hier vinden.

Endoscopie
Verwijzers die een patiënt(e) willen verwijzen naar het VUmc voor endoscopisch onderzoek kunnen direct contact opnemen met longartsen Dr. Hans Daniels (j.daniels@vumc.nl). U kunt ook telefonisch contact opnemen via het secretariaat longziekten op 020-4444782.

Interstitiële Longafwijkingen
Verwijzers die een patient(e) met een interstitieel longbeeld willen verwijzen naar het VUmc kunnen direct contact opnemen met Dr. Esther Nossent (e.nossent@vumc.nl) of Prof. Dr. Anton Vonk Noordegraaf (a.vonk@vumc.nl). U kunt ook telefonisch contact opnemen via het secretariaat longziekten op 020-4444782.

 

printen