Medewerkers Metamedica

Dagelijks bestuur

Prof. dr. Guy Widdershoven, Hoofd van de afdeling en Hoogleraar Medische Filosofie en Ethiek
Prof. dr. Tineke Abma, Co-Hoofd van de afdeling en Hoogleraar Participatie en Diversiteit
Patricia Brinckman, Officemanager
Dr. Petra Verdonk, Teamleider participatie en diversiteit en UHD genderdiversiteit 
Dr. Bert Molewijk, Teamleider Ethiek en Filosofie en UHD Klinische Ethiek
Dr. Yolande Voskes, Onderwijs coŲrdinator

Medewerkers

Prof. dr. Guy Widdershoven  guy

Hoofd van de afdeling
Hoogleraar Medische Ethiek en Filosofie
E-mail: g.widdershoven@vumc.nl


Prof. dr. Tineke Abma     tineke

Co-Hoofd
Hoogleraar Participatie en Diversiteit
E-mail: t.abma@vumc.nl

Dr. Minne Bakker   minne

Onderzoeker  en Docent
E-mail: mi.bakker@vumc.nl

dr. Eva van Baarle

Onderzoeker, E-mail: e.vanbaarle@vumc.nl

Dr. Elena Bendien  elena

Onderzoeker
E-mail: e.bendien@vumc.nl

Drs. Femke Boelsma  femke

Onderzoeker
E-mail: f.boelsma1@vumc.nl  

Dr. Fijgje Boer  fijgje

Wetenschappelijk docent
E-mail: fi.deboer@vumc.nl

Wieke van der Borg, MSc      

Onderzoeker, E-mail: w.vanderborg@vumc.nl

Dr. Gustaaf Bos  gustaaf

Onderzoeker
E-mail: g.bos@vumc.nl

Manal Bouazza manal

Medewerker secretariaat
E-mail: m.bouazza@vumc.nl

Patricia Brinckman  patricia

Officemanager
E-mail: p.brinckman@vumc.nl

Marieke Breed

Onderzoeker, E-mail: m.breed@vumc.nl

Coes Delprat coes

Onderzoeker en docent
E-mail: c.delprat@vumc.nl

MariŽlle Diepeveen, MSc marielle

Onderzoeker en Docent
E-mail: m.diepeveen@vumc.nl

Saskia Duijs, MSc   saskia

Onderzoeker en Docent
E-mail: s.duijs@vumc.nl

Dr. Marianne van Elteren  

Senior wetenschappelijk Docent
E-mail: m.vanelteren@vumc.nl

dr. Natalie Evans

Onderzoeker, E-mail: n.evans@vumc.nl

Carmen Folkers

Medewerkere secretariaat, E-mail: c.folkers@vumc.nl

Sylvia Gerritsen, MSc

Onderzoeker en Docent, E-mail: s.gerritsen1@vumc.nl 

Drs. Barbara Groot-Sluijsmans   barbara

Onderzoeker
E-mail: b.groot@vumc.nl

Laura Hartman, MA 

Onderzoeker en Docent, E-mail: la.hartman@vumc.nl

Maline van Hoek

Onderzoeker, E-mail: m.vanhoek@vumc.nl

Marc van Hoof

Onderzoeker, E-mail: m.vanhoof@vumc.nl

Prof. dr. Geert van Hove    geert

Bijzonder Hoogleraar Disability Studies
Hoogleraar Disability Studies en Inclusief Onderwijs, Universiteit Gent 
E-mail: g.vanhove@vumc.nl

Giulia Inguaggiato MA

Onderzoeker en Docent
E-mail: g.inguaggiato@vumc.nl

Dr. Rien Janssens  rien

Universitair docent en onderzoeker
E-mail: mjpa.janssens@vumc.nl

Charlotte KrŲger 

Junior onderzoeker en docent, E-mail: c.kroger@vumc.nl

Hannah Leyerzapf,  MA  hannah

Onderzoeker en Docent
E-mail: h.leyerzapf@vumc.nl

Miriam van Loon, MSc MA

Onderzoeker en Docent, E-mail: m.loon@vumc.nl

Laura van Melle, MSc 

Onderzoeker , E-mail: a.vanmelle@vumc.nl


Dr. Suzanne Metselaar  suzanne

Onderzoeker en Universitair Docent
E-mail: s.metselaar@vumc.nl

Dr. Bert Molewijk  bert

Teamleider Team Ethiek & Filosofie
UHD Klinische Ethiek
Associate Professor Clinical Ethics, Oslo, Norway
E-mail: b.molewijk@vumc.nl

Dr. Maaike Muntinga 

Onderzoeker en Docent, E-mail: m.muntinga@vumc.nl

Dr. Theo Niessen

Docent, t.niessen@vumc.nl

Malene van Schaik

Junior onderzoeker, E-mail: m.vanschaik4@vumc.nl

Dr. Karen Schipper 

Onderzoeker, E-mail: k.schipper@vumc.nl

Anne Schaap MA

Onderzoeker, E-mail: a.schaap@vumc.nl

Dr. Alice Schippers alice

Onderzoeker Disability Studies
E-mail: a.schippers@vumc.nl

Dr. Gert Schout  gert

Onderzoeker
E-mail: g.schout@vumc.nl

Drs. Imke Schreurs imke

E-mail: i.schreurs@vumc.nl

Dr. Margreet Stolper 

Onderzoeker, E-mail: m.stolper@vumc.nl

Mirjam Stuij, MSc   mirjam

Onderzoeker
E-mail: m.stuij@vumc.nl

Janine Trimp, MSc MA   janine

Onderzoeker en Docent
E-mail:  j.trimp@vumc.nl

dr. Coosje Veldkamp

Onderzoeker, E-mail: c.veldkamp@vumc.nl

Dr. Petra Verdonk  petra

UHD genderdiversiteit 
Teamleider participatie en diversiteit
E-mail: p.verdonk@vumc.nl

Dr. Yolande Voskes    yolande

OnderwijscoŲrdinator
E-mail: y.voskes@vumc.nl

Dr. Froukje Weidema 

Onderzoeker te gast, E-mail: f.weidema@ggnet.nl

Drs. Susan Woelders 

Onderzoeker susan
E-mail: s.woelders@vumc.nl

Lieke Zomer lieke

Junior onderzoeker
E-mail: l.zomer@vumc.nl

 
printen