ANH (Academisch Netwerk Huisartsgeneeskunde) VUmc 
Secretariaat  
Telefoonnummer: 020- 444 8201 
Faxnummer: 020 - 444 8361

Bezoekadres:  
Medische faculteit (BS7)
Van der Boechorststraat 7
1081 BT AMSTERDAM

Het team van het ANH bestaat uit:

R.C.M. (Ruud) Stam, MMI - hoofd ANH
Telefoonnummer: 020 - 444 8202
E-mailadres: rc.stam@amsterdamumc.nl

V. (Valentina) Blom - secretaresse ANH
Telefoonnummer: 020 - 444 8201
Faxnummer: 020 444 8361
E-mailadres: v.blom@amsterdamumc.nl

Dr. P. (Pauline) Slottje - onderzoekscoördinator ANH
Telefoonnummer: 020 - 444 6144
E-mailadres: p.slottje@amsterdamumc.nl

Drs. B.L.F. (Dick) Walstock – coördinator onderwijs en innovatie
E-mailadres: b.walstock@amsterdamumc.nl

Drs. E (Evelien) Bloemendal – Datamanager/data-analyst
Telefoonnummer: 020-4441421 
E-mailadres: e.bloemendal@amsterdamumc.nl

Drs. JHK (Hanna) Joosten - datamanager ANH
Telefoonnummer: 020 444 5854
E-mail: jhk.joosten@amsterdamumc.nl

M. (Mark) Heij - datamanagement ANH/ FB HO
Telefoonnummer: 020 444 1420
E-mailadres: m.heij@amsterdamumc.nl

Ing. R.E (Erwin) Stehouwer - datamanagement ANH
Telefoonnummer: 020 - 444 1418
E-mailadres: r.stehouwer@amsterdamumc.nl