Dit is een specifieke EPA. Het betreft het coördineren van het operatieprogramma van het OKC m.b.t de rol van de anesthesiemedewerker/operatieassistent gedurende de dag en het uitvoeren van de daarbij behorende taken.
MO-OA-6: Dagcoördinatie
Wat je kunt verwachten:
De opdracht die nodig is voor het behalen van deze specifieke EPA wordt in zijn volledigheid uitgevoerd in de praktijk. Het verslag - met daarin gespecificeerde onderdelen en een persoonlijk onderdeel - zal door de praktijk worden beoordeeld. De voorwaardelijke theorie is behandeld tijdens de reguliere opleiding. De opdracht kan bij alle deelnemende opleidingsinstituten worden opgevraagd.
Doelstelling
De cursist kan na het afronden van deze praktijkopdracht de specifieke EPA Dagcoördinatie binnen de eigen zorginstelling bekwaam laten verklaren, uiteraard alleen als de praktijk van mening is dat dit verantwoord is.
Toetsing
- Het ziekenhuis kiest welke beoordelingsformulieren zij willen inzetten.
- Beoordelingscriteria: Volgens het opleidingsregelement van de instelling en gebaseerd op het toevertrouwen van EPA’s
- Het bekwaam verklaren van deze EPA vindt plaats in de praktijk en is ter beoordeling van de zorginstelling.
Duur en planning
Je kunt op elk gewenst moment starten met deze opdracht.
Lesvorm
Praktijkopdracht.
Kosten
De prijs van deze cursus is op dit moment nog niet definitief vastgesteld. Zodra deze bekend is, wordt deze gepubliceerd op de website van het betreffende opleidingsinstituut. Je kunt de prijs ook opvragen bij het opleidingsinstituut zelf.
Data
Doorlopend.
Aanmelding
- Inschrijven via amstelacademie@amsterdamumc.nl
- Contactpersoon: Janneke Renz en/of Tamara Brekhof
Verantwoordelijkheden
Van de cursist:
- Actieve voorbereiding
- Eigen verantwoordelijkheid voor leerproces en leerdoelen
- Reflectie op eigen handelen en leerontwikkeling
- Goede communicatie met praktijkbegeleiders
Van de werkgever:
- Faciliteren van een passende praktijkomgeving en materialen
- Begeleiding op de werkplek en een veilig leerklimaat
- Zorgdragen voor administratie en aanmelding
Toelatingseisen
- Vereiste voorkennis betreft voorwaardelijke theorie, deze is gevolgd bij de Amstel Academie of bij een ander opleidingsinstituut.
- Bereidheid tot actieve deelname, reflectie en zelfsturing
Annulering en restitutie
De annuleringsvoorwaarden voor specifieke EPA’s zijn op dit moment nog in ontwikkeling. Voor de actuele regelingen verwijzen we naar de algemene voorwaarden van de Amstel Academie.
Meer informatie? Vraag het aan
Janneke Renz en/of Tamara Brekhof